JAK MOŻESZ POMÓC?

PRZEKAŻ 1 % PODATKU

Pomóż naszej Fundacji i jej podopiecznym przekazując nam 1% swojego podatku dochodowego. Przekaż nam 1% swojego podatku a my zamienimy Twoją wpłatę w realizację marzenia.
Dzięki uprzejmości Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom możemy zbierać 1% podatku, tak że jeżeli chcecie wspierać nasze działania, przekażcie nam swój 1% podatku.

KRS 0000140007

Cel szczegółowy: Zostań Mikołajem

   

STREFA SPONSORA

  
Zapraszamy do współpracy firmy, które chciałaby zacząć w aktywny sposób wspierać organizacyjnie lub finansowo nasze projekty.

Firma, która w ramach współpracy przekazuje nam określoną kwotę, lub procent wartości od sprzedanych przez siebie produktów, może na podstawie odrębnej zgody umieścić na produktach informację i logotyp Fundacji, jako symbol współdziałania i utożsamiania się z filozofią odpowiedzialności społecznej biznesu.

Logo firmy która nas wesprze może znaleźć się również na naszej stronie internetowej, jachtach oraz innych materiałach promocyjnych.

Zapraszamy do współpracy.

Masz niepotrzebny
laptop, komputer, tablet lub telefon?

Przekaż go na rzecz fundacji a my po usunięciu wszystkich danych przywrócimy go do pełnej sprawności i przekażemy osobie, której sprawi ogromną radość.

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

10 zł

PRZEKAŻ

30 zł

PRZEKAŻ

60 zł

PRZEKAŻ

100 zł

PRZEKAŻ