JAK MOŻESZ POMÓC?

PRZEKAŻ 1 % PODATKU

Pomóż naszej Fundacji i jej podopiecznym przekazując nam 1% swojego podatku dochodowego. Przekaż nam 1% swojego podatku a my zamienimy Twoją wpłatę w realizację marzenia.

KRS 0000774272

   

STREFA SPONSORA

  
Zapraszamy do współpracy firmy, które chciałaby zacząć w aktywny sposób wspierać organizacyjnie lub finansowo nasze projekty.

Firma, która w ramach współpracy przekazuje nam określoną kwotę, lub procent wartości od sprzedanych przez siebie produktów, może na podstawie odrębnej zgody umieścić na produktach informację i logotyp Fundacji, jako symbol współdziałania i utożsamiania się z filozofią odpowiedzialności społecznej biznesu.

Logo firmy która nas wesprze może znaleźć się również na naszej stronie internetowej, jachtach oraz innych materiałach promocyjnych.

Zapraszamy do współpracy.

Nasi partnerzy

issa-logotype-EN-header

Masz niepotrzebny
laptop, komputer, tablet lub telefon?

Przekaż go na rzecz fundacji a my, po usunięciu wszystkich danych, przywrócimy go do pełnej sprawności i przekażemy osobie, której sprawi ogromną radość.

Nie wyrzucaj! Twoje urządzenie może mieć drugie życie!

Jeśli Twój komputer:
– został wyprodukowany po 2015 roku
– posiada dysk HDD lub SSD o pojemności przynajmniej 128GB
– ma procesor o mocy obliczeniowej przynajmniej 1,6 GHz
– pamięć RAM minimum 2GB
– ma złącza USB, HDMI 
– możliwość podłączenia do sieci WiFi
to spełnia wszystkie oczekiwania naszych podopiecznych! Pozwól im cieszyć się wirtualnym światem!

Jak sprawdzić parametry Twojego komputera?

Procesor oraz pamieć RAM:
– otwórz jakikolwiek folder, po lewej stronie prawym przyciskiem myszy kliknij na 'Ten komputer’ lub nadaną mu nazwę (np. 'Mój komputer’) i wybierz opcję 'Właściwości’. Odczytaj parametry procesora oraz pamięci RAM. 

Pojemność dysku:
– otwórz jakikolwiek folder, po lewej stronie prawym przyciskiem myszy kliknij na dysk oznaczony zazwyczaj jako C: i wybierz opcję 'Właściwości’. Odczytaj pojemność dysku. 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

NR KONTA:
20 1140 2004 0000 3802 7853 4044

Skip to content