JAK MOŻESZ POMÓC?

PRZEKAŻ 1 % PODATKU

Pomóż naszej Fundacji i jej podopiecznym przekazując nam 1% swojego podatku dochodowego. Przekaż nam 1% swojego podatku a my zamienimy Twoją wpłatę w realizację marzenia.
Dzięki uprzejmości Obywatelskiej Fundacji Pomocy Dzieciom możemy zbierać 1% podatku, tak że jeżeli chcecie wspierać nasze działania, przekażcie nam swój 1% podatku.

KRS 0000140007

Cel szczegółowy: Zostań Mikołajem

   

STREFA SPONSORA

  
Zapraszamy do współpracy firmy, które chciałaby zacząć w aktywny sposób wspierać organizacyjnie lub finansowo nasze projekty.

Firma, która w ramach współpracy przekazuje nam określoną kwotę, lub procent wartości od sprzedanych przez siebie produktów, może na podstawie odrębnej zgody umieścić na produktach informację i logotyp Fundacji, jako symbol współdziałania i utożsamiania się z filozofią odpowiedzialności społecznej biznesu.

Logo firmy która nas wesprze może znaleźć się również na naszej stronie internetowej, jachtach oraz innych materiałach promocyjnych.

Zapraszamy do współpracy.

Masz niepotrzebny
laptop, komputer, tablet lub telefon?

Przekaż go na rzecz fundacji a my, po usunięciu wszystkich danych, przywrócimy go do pełnej sprawności i przekażemy osobie, której sprawi ogromną radość.

Nie wyrzucaj! Twoje urządzenie może mieć drugie życie!

Jeśli Twój komputer:
– został wyprodukowany po 2015 roku
– posiada dysk HDD lub SSD o pojemności przynajmniej 128GB
– ma procesor o mocy obliczeniowej przynajmniej 1,6 GHz
– pamięć RAM minimum 2GB
– ma złącza USB, HDMI 
– możliwość podłączenia do sieci WiFi
to spełnia wszystkie oczekiwania naszych podopiecznych! Pozwól im cieszyć się wirtualnym światem!

Jak sprawdzić parametry Twojego komputera?

Procesor oraz pamieć RAM:
– otwórz jakikolwiek folder, po lewej stronie prawym przyciskiem myszy kliknij na 'Ten komputer’ lub nadaną mu nazwę (np. 'Mój komputer’) i wybierz opcję 'Właściwości’. Odczytaj parametry procesora oraz pamięci RAM. 

Pojemność dysku:
– otwórz jakikolwiek folder, po lewej stronie prawym przyciskiem myszy kliknij na dysk oznaczony zazwyczaj jako C: i wybierz opcję 'Właściwości’. Odczytaj pojemność dysku. 

PRZEKAŻ DAROWIZNĘ

NR KONTA:
20 1140 2004 0000 3802 7853 4044

Skip to content