ŻEGLARSTWO

8 rejs Sprawni Niepełnosprawni Żeglarze oraz 4 Morskie Integracyjne Regaty Turystyczne

Reportaż dzień po dniu

„Sprawni niepełnosprawni żeglarze”

Rejsy flotyllowe dla osób z różnymi niepełnosprawnościami na Zalewie Szczecińskim, Bałtyku i Mazurach .

Zobacz zdjęcia

Morskie Integracyjne Regaty Turystyczne

Pierwsze w Polsce morskie integracyjne regaty turystyczne. Osoby z niepełnosprawością – dzięki Wam i naszemu zaangażowaniu możecie brać czynny udział w życiu społecznym, a także możecie uczestniczyć w wydarzeniach pozornie dla Was niedostępnych.

Zobacz zdjęcia

Wielcy Mali Żeglarze

Szkółki i warsztaty żeglarskie dla dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz dla dzieci pełnosprawnych. Chcesz by w Twojej okolicy powstała szkółka żeglarska? Zgłoś się do nas, a może wspólnie sprawimy by tak się stało.

Zobacz zdjęcia

SOUTH COAST BALTIC
Boating Rally

Międzynarodowa flotylla SOUTH COAST BALTIC Boating Rally odbyła się w 2019 r. po raz czwarty. Po starcie 4 sierpnia na Bornholmie połynęliśmy po raz pierwszy na zachodnim szlaku. Zatrzymaliśmy się w Darłowie (Rügenwalde), Kołobrzegu (Kolberg), Świnoujściu (Swinemünde), Szczecinie (Stettin), Krummin, Peenemünde Greifswald i Kröslin. Rejs zakończył się 14 sierpnia podczas pożegnania w Baltic Sea Resort w Kröslin.

WIĘCEJ Zobacz zdjęcia

Etapowe Regaty Turystyczne

Najpopularniejsza, najdłużej trwająca i odwiedzająca najwięcej portów na Pomorzu Zachodnim impreza żeglarska. Etapowe Regaty Turystyczne rozgrywane są tradycyjnie na akwenach: Zalewu Szczecińskiego, Morza Bałtyckiego, Zalewu Kamieńskiego między portami Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego. Dziękujemy za wspaniałą przygodę!

Strona regat
Skip to content