ŻEGLARSTWO

Sprawni niepełnosprawni żeglarze

Rejsy flotyllowe dla osób z różnymi niepełnosprawnościami na Mazurach i Zalewie Szczecińskim.

Morskie Integracyjne Regaty Turystyczne

Pierwsze w Polsce morskie integracyjne regaty turystyczne. Osoby niepełnosprawne, dzięki Wam i naszemu zaangażowaniu biorą czynny udział w życiu społecznym, a także mogą uczestniczyć w wydarzeniach pozornie dla nich niedostępnych.

Wielcy Mali Żeglarze

Szkółki i warsztaty żeglarskie dla dzieci z różnymi rodzajami niepełnosprawności oraz dla dzieci pełnosprawnych. Chcesz by w Twojej okolicy powstała szkółka żeglarska? Zgłoś się do nas, a może wspólnie sprawimy by tak się stało.

SOUTH COAST BALTIC Boating Rally

Międzynarodowa flotylla SOUTH COAST BALTIC Boating Rally rozpocznie się w 2019 r. Po raz czwarty. Po odlocie 4 sierpnia na Bornholmie jedzie – po raz pierwszy na zachodnim szlaku – przez Pomorze Zachodnie na Pomorze Zachodnie. Zatrzymuje się w Darłowie (Rügenwalde) Kołobrzeg (Kolberg) Świnoujście (Swinemiinde) Szczecin (Szczecin) Krummin, Peenemünde Greifswald i Kröslin włożona. Rejs kończy się 14 sierpnia podczas pożegnania w Baltic Sea Resort w Kröslin.

WIĘCEJ

Etapowe Regaty Turystyczne

Najpopularniejsza, najdłużej trwająca i odwiedzająca najwięcej portów na Pomorzu Zachodnim impreza żeglarska. Etapowe Regaty Turystyczne rozgrywane są tradycyjnie na akwenach: Zalewu Szczecińskiego, Morza Bałtyckiego, Zalewu Kamieńskiego między portami Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.